MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13095686
nr 1309 5686
CARPET
oriental, 177x278, wear, damages.
Orientalisk, 177x278 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1300
Monday February 24 2020
at 18:08:18
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
6
1.200 kr
1.200 kr (Robot)